مهمون‎نوازی در هاسپینو

انتظارات از میزبان‎ها

ما تو این مقاله قراره که راهنماییتون کنیم که بدونین چه چیزهایی مورد انتظار مهموناتون هست و همچنین چطوری می‎تونین برای برگزاری تجربه‎هاتون امتیاز پنج ستاره از اونا بگیرین. ما از همه‎ی میزبانامون می‎خوایم که یه سری الزامات اولیه رو برای مهمونا فراهم کنن تا تجربه‎شون به بهترین کیفیت ممکن برگزار بشه. در نهایت هم در نظر داشته باشین که قراره مهمونا قراره راجع بهتون نظرهایی رو بنویسن که تو سایت هاسپینو منتشر میشه.

الزامات اولیه

برای این که مهمونا احساس راحتی و اعتماد نسبت به میزبان و تجربه داشته باشن، میزبان‎ها باید چند تا از الزامات اولیه رو رعایت کنن تا در انتهای برگزاری تجربه، هردو احساس رضایت داشته باشن.

پاسخگو باشین

پاسخگویی سریع به مهمونا وقتی که می‎خوان با شما ارتباط برقرار کنن، نشون میده که شما یه میزبان باملاحظه و محتاط هستین. این که شما چند وقت یه بار به درخواست‎های مهمونا پاسخ میدین، در این که تو سایت هاسپینو پیشرفت داشته باشن خیلی بهتون کمک می‎کنه. ما معمولاً از میزبان‎هامون می‎خوایم که نهایتاً ظرف مدت 24 ساعت به مهموناشون پاسخ بدن.

رزرو مهموناتون رو لغو نکنین

برای ما قضیه‎ی لغو تجربه‎ها خیلی مهم و جدیه و همچنین از میزبان‎هامونم می‎خوایم که هیچ وقت رزرو مهموناشون رو لغو نکنن. دلیلش هم اینه که قطعاً مهمونا رو حساب رزرو تجربه‎ی شما برنامه‎ریزی کردن و ما نمی‎خوایم برنامه‎ریزیشون رو به هم بزنیم. البته بعضی وقت‎ها هم شرایط ممکنه وضعیتی رو به وجود بیاره که مجبور به لغو تجربه بشین. در این موارد ما ممکنه استثنائاتی قائل بشیم، ولی حتماً با تیم ما در میون بذارین مشکلتون رو.

نظرات مثبت دریافت کنین

مهم‎ترین مسئله برای مهمونا اینه که انتظار سطح ثابتی از کیفیت رو داشته باشن. در پایان برگزاری هر تجربه، مهمونا در مورد تجربه‎ای که با شما گذروندن، نظر خودشون رو می‎نویسن. این یکی از راه‎هاییه که ما شما رو به عنوان یه میزبان ارزیابی می‎کنیم. امتیاز کلی شما، میانگین امتیازهاییه که از همه‎ی مهمون‎هایی که ازشون میزبانی کردین، دریافت کردین.

به عنوان یه میزبان، شما هم می‎تونین به مهموناتون امتیاز بدین. بازخورد شما به ما کمک می‎کنه تا اطمینان پیدا کنیم که رفتار محترمانه‎ی دوطرفه بین مهمونا و میزبان‎های هاسپینو وجود داره. قطعاً مهمونایی که به صورت مداوم از میزبان‎ها نظرات خوبی دریافت نکنن، در آینده میزبان‎های کمتری علاقه‎مند به مهمون‎نوازی از اون‎ها خواهند بود.

دریافت نظرات عالی از مهمونا

میزبان‎هایی که نظرات فوق‎العاده دریافت می‎کنن، روی چند چیز تمرکز کردن: روابط خوب با مهمونا، جزئیات دقیق تجربه و فراهم‎کردن امکانات مناسب.

روابط خوب با مهمونا

بسیار مهمه که بتونین فضایی رو ایجاد کنین که مهمونا از حضور تو اون فضا لذت ببرن و در طی چند ساعتی که با هم هستین، هم به شما و هم به اونا خوش بگذره. این هدف نهایی هاسپینوئه. بهتره فضایی که برای مهمونا ایجاد می‎کنین فضای راحتی باشه. سعی کنین تا جایی که ممکنه چیزهایی رو که دوست دارن براشون فراهم کنین. قطعاً این کارها روی امتیازی که مهمونا به شما می‎دن، بی‎تأثیر نخواهد بود. یادتون باشه که میانگین این امتیازها در صفحه‎ی تجربه‎ی شما نمایش داده خواهد شد.

جزئیات دقیق تجربه

قبول دارین اگه قبل از این‎که بخواین کاری رو انجام بدین، در موردش بیشتر اطلاعات داشته باشین، می‎تونین برنامه‎ریزی بهتری داشته باشین یا حداقل انتظاراتتون از کاری که می‎خواین انجام بدین به واقعیت نزدیک‎تره؟ ما فکر می‎کنیم جواب مثبت باشه. برای همین هم می‎خوایم همیشه همه چیز رو دقیق در اختیار مهمونا بذاریم تا بدونن که قراره چه کارهایی انجام بدن، کجا برن و چه چیزهایی در اختیارشونه. شما می‎تونین با در اختیار قرار دادن اطلاعات دقیق در مورد تجربه‎تون به مهموناتون کمک کنین که بهتر تصمیم بگیرن. اطلاعات همراه با جزئیات به جذب مهمونایی که دقیقاً دنبال تجربه‎ی شما می‎گردن، کمک می‎کنه.

فراهم‎کردن امکانات مناسب

شما بهتر از هر کس دیگه‎ای می‎دونین که مهموناتون چجور افرادی هستن. پس سعی کنین نهایت سعیتون رو بکنین تا بهترین محیط رو براشون فراهم کنین تا اونا هم از برگزاری این تجربه به همراه شما لذت ببرن. اگه امکانش هست، سعی کنین در طی برگزاری تجربه –هر چند کم- ازشون پذیرایی کنین.